Alışverişleriniz sırasında, size özel sayfalardaki  "kimlik bilgileri" ya da "kredi kartı" gibi bilgilerin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

Wowwo.com' da 128 bit Rapid  SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri ve kullanıcı şifreleriniz sistemimizde kesinlikle kaydedilmemektedir. SSL ile şifrelenmiş güvenli ödeme sayfasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sadece banka tarafından tarafımıza sağladığı POS üzerinden işlem görmektedir. Tarafımızdan hiçbir kart bilgisi görüntülenmemektedir.

Wowwo.com' da tüm kredi kartları ile işlem yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bankanız tarafından oluşturulan sanal kart ile de alışveriş yapabilir ve kendi güvenlik seviyenizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Oluşan siparişler sonrasında Wowwo.com banka ile irtibata geçerek müşteri güvenliğini korumak adına güvenlik onayı almaktadır. Banka onayı sonrasında sipariş onaylanır ve teslimat işlemine geçilir. Banka onayı alınamayan siparişlerde teslimat yapılmaz ve ödeme kredi kartına iade edilir.

İnternetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefonla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.