Beğendiğiniz araç ile ilgili size özel fiyatlama ve sorgulama yapabilmek için giriş yaptığınız kişisel bilgilerinizin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

Wowwo.com' da Amazon SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Wowwo’ dan aldığınız 2010 model ve üzeri 150 bin km’ yi geçmeyen araçlar için 1 yıl ya da 15 bin km garanti sunulmaktadır. Wowwo kurumsal üye galerilerimizin portföyünde bulunan araçların ekspertizi uzman personelimiz tarafından incelenip, müşterilerimizin onayı ile piyasa değerinde satın alınıp, Wowwo müşterilerimize satılmaktadır.

Wowwo’ ya yatırdığınız peşinat sonrası aynı gün aracınız üye galerimizden satın alınıp, ertesi gün sizin üzerinize noterden kesin satış yapılmaktadır.

Wowwo’ dan aldığınız vadeli araçlarda sizin ve aracınızın güvenliği için kasko vadeli fiyatlara dahildir. Genişletilmiş kasko güvencesiyle aracınızı kullanabilirsiniz.