Güvenli Alışveriş

Beğendiğiniz araç ile ilgili size özel fiyatlama ve sorgulama yapabilmek için giriş yaptığınız kişisel bilgilerinizin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

Wowwo.com' de Comodo SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Anlaşmalı Wowwo Experlerinden expertizi yapılan müşterilerimizin vadeli satın aldığı araçlara 6 ay 10.000 km ile 12 ay 20.000 km arasında garanti veriyor, üstüne arıza anında günde 24 saat hizmet veren Türk Nippon çağrı merkezi üzerinden yol yardım hizmeti sunuyoruz. Wowwo ve Türk Nippon’un ortak çalışma ile geliştirdiği garanti hizmeti, 8 yaşından küçük ve 160.000 km altı her taşıta 6 ay ya da 12 ay geçerli olacak şekilde sunulmaktadır.

Wowwo kurumsal üye galerilerimizin portföyünde bulunan araçların ekspertizi uzman personelimiz tarafından incelenip, müşterilerimizin onayı ile piyasa değerinde satın alınıp, Wowwo müşterilerimize satılmaktadır.

Wowwo’ ya yatırdığınız peşinat sonrası ertesi gün aracınız üye galerimizden satın alınıp, bir sonraki gün noterden aracınızın sizin üzerinize devri yapılmaktadır.

Wowwo’ dan aldığınız vadeli araçlarda sizin ve aracınızın güvenliği için indirimli kasko ve pratik garanti kasko vadeli fiyatlara dahildir. Genişletilmiş kasko ve pratik garanti sayesinde aracınızı güvenle kullanabilirsiniz.