Neden Wowwo?


Banka kredisine göre avantajları neler?

  1. 1. Banka kredi skorunuza bakılmadan onaylanıyorsunuz.
  2. 2. Araç almaya gittiğinizde "bana banka kredisi çıkar mı?" endişeniz olmuyor, kendinizden ve alım gücünüzden eminsiniz. Dolayısı ile araç pazarlığında eliniz güçlü oluyor. 900' den fazla üye galerimizde bu gücünüzü fiyat avantajına çevirebiliyorsunuz.
  3. 3. Banka krediniz bloke olmuyor, ileride bir kredi ihtiyacınız olduğunda bankadan kredi çekebiliyorsunuz.
  4. 4. Aracı aldınız, 1 yıl sonra satmak veya değiştirmek istediğinizde geri ödemede, Wowwo vade farkı indirimi uyguluyor ana para borcunuzu indirimli olarak kapatabiliyorsunuz. Banka kredisinde önden ödediklerinizin çoğu faiz gideri olduğu için, ana para borcunuz azalmıyor ve ödemiş olduğunuz bedellerin çoğu faize gidiyor. Ayrıca bankalar erken kapama ile ilgili herhangi bir faiz indirimi de uygulamıyor.
  5. 5. Aracınızı satmak isterseniz, önce banka kredisini kapatmak, bankanın rehinini kaldırmak ve sonrasında aracın devrini yapmanız gerektiği için aracınızı satmanız zorlaşıyor ve banka kredisi bitene kadar kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Wowwo’ da ise aracınızı satmanız çok kolay, aracınızı satın alacak kişi ile beraber Wowwo’ ya gelmeniz yeterli.
  6. 6. Dilerseniz aracınızı istediğiniz zaman Wowwo ‘ya geri satabiliyorsunuz. Kalan senet borcunuzu bu şekilde ve indirimli olarak kapatıp, üstünü nakit alabiliyorsunuz.
  7. 7. Dilerseniz, senet ödemeleriniz devam ederken Wowwo ‘dan yeni bir araç ile takas edebiliyorsunuz.
  8. 8. Bize yönlendirdiginiz her müşteri için 1000 TL' lik senet ödemeniz, SİL-TAKSİT sistemi ile siliniyor. SİL TAKSİT çok kolay, Wowwo’ yu dostlarınıza tavsiye etmeniz yeterli.
  9. 9. Wowwo, aracınızın kasko bedelini senet ödemelerinize ilave etme kolaylığı sağlıyor.

Bu yukarıda bahsettiğimiz avantajları alt alta topladığınızda bir daha banka kredisi ile araç almayı düşünmeyeceksiniz.

Şimdi hemen Wowwo müşteri temsilcimizi arayın!  0212 709 81 81

Tüm Araçları Listele